top of page

צרו איתנו קשר

תודה רבה! אנחנו נענה בהקדם

SHIPPING

תנאי שימוש

תנאי השימוש באתר MyKoreanIL

 

שלום וברוכים הבאים לאתר MyKoreanIL (להלן: "האתר").

באתר תוכלו למצוא מידע אודות המוצרים אותם אנו משווקים ואודות תכני הלימוד והקורסים שלנו.

השימוש באתר, לרבות רכישות שיעשו באמצעותו, יעשו בכפוף לתנאים שיפורטו להלן. הנכם מתבקשים אפוא לקרוא אותם בקפידה.

התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד.

 1. אודות השירות

  1. חנות האינטרנט של MyKoreanIL מציעה מגוון מוצרים דיגיטליים ופיזיים ללימוד השפה הקוריאנית, וכן מוצרים משלימים (להלן: "המוצרים").

  2. האתר הנו בבעלות ניקול דונץ (ע.פ 319151353) (להלן: "החברה" או "אנחנו"), אשר כתובה הנה: אלומה 6/6, נוף הגליל.

 2. אופן השימוש שלך באתר

  1. ביצוע פעולות באמצעות האתר (לרבות: רישום לאתר, הזמנת מוצרים ושירותים, שינויים וביטולים, ביצוע תשלומים וכיו"ב). מותנה בהיותך בגיר (מעל גיל 18) וכן בהיותך כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במקרה בו תידרש למסור פרטים - על הפרטים שהנך מוסר להיות מדויקים. מסירת פרטים כוזבים מהווה הטעיה ו/או הפרה יסודית של ההתקשרות, ואף הפרה של הוראות הדין.

  2. באפשרותך לבצע רישום לאזור האישי באתר, אשר יאפשר לך, בין היתר, לבנות את פרופיל המשתמש שלך, לצפות בהיסטוריית ההזמנות, להעלות תמונות, לגשת לקורסים שנרכשו ולצבור "כוכבים".

הזיהוי והכניסה לאזור האישי יעשו באמצעות הכנסת שם משתמש וסיסמה אותם בחרת בתהליך הרישום הראשוני. אמצעי הזיהוי שלך הנם אישיים ועליך לשמור עליהם בסודיות ולא להעבירם לאחר. אם אבדו לך שם המשתמש והסיסמה או שקיים חשש כי אחר עושה באחד מהאמצעי הזיהוי שלך שימוש בהיעדר הרשאה ממך, נבקש כי תדווח לנו על כך באופן מידי.

 1. אתה תהיה אחראי באופן מלא על כל פעולה שתבוצע באתר תחת שם המשתמש שלך, לרבות תשלום בגין מוצרים שיירכשו או הפרת תנאי האתר או כל דין.

 2. אנו נהיה רשאים לחסום את הגישה לשירותים המסופקים באתר או חלקם במקרה של חשש לעבירה על הוראות הדין, בשל הפרת תנאי שימוש אלה או בשל הפרעה לפעילותו התקינה של האתר.

 1. תנאי הזמנת המוצרים והשירותים והתשלום בגינם

  1. האתר כולל מגוון הצעות לרכישת מוצרים ושירותים שונים (להלן: "ההצעות"). תוקף ההצעות ותנאיהן יפורסמו בסמוך להן.

  2. ההצעות באתר עשויות להיות לזמן מוגבל, ואנו נהיה רשאים להפסיקן או לשנותן בכל עת, ללא הודעה מראש. מבלי לגרוע מן האמור, אנו נהיה רשאים לבטל רכישה שבוצעה, אם יתברר לנו כי נפלה טעות סופר או טעות חריגה אחרת בהצגת פרטי המוצר, לרבות המחיר או פרטים אחרים.

  3. המחירים, המבצעים, התנאים, וכל מידע המופיע באתר ובדפי המוצרים המוצגים באתר, תקפים לאותו מועד בלבד, ועשויים להשתנות מעת לעת.

  4. אנו מאפשרים את רכישת המוצרים באתר באמצעות כרטיס אשראי או PayPal בלבד.

  5. השלמת הליך רכישה מותנה באישור חברת התשלומים לביצוע העסקה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך הרכישה. למען הסר ספק, אין בחיובך משום קיבול הצעתך. במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת התשלומים או במקרה שיתגלה כי המוצר אזל מן המלאי, נשלח אליך הודעה מתאימה וההזמנה תחשב כמבוטלת.

  6. האחריות לנכונות הפרטים אותם הנך מוסר בעת הרכישה חלה עליך בלבד. אנו רשאים על פי שיקול דעתנו, לבטל עסקה מכל סיבה שהיא, ובכלל זאת כאשר קיים חשש שהתמורה בגין הרכישה לא תתקבל ו/או בשל מילוי פרטים כוזבים, חלקיים או לא מדויקים.

  7. עם השלמת ההזמנה נשלח לך באמצעות כתובת הדוא"ל שלך הודעה המאשרת את ביצוע ההזמנה, בה יפורטו המוצרים שהזמנת ועלותם.

אופן התשלום עבור קורסים: (א) תשלום בגין מנוי לקורסים מתמשכים בתשלום חודשי קבוע ("קורס חודשי"), ייגבה בראשית כל תקופת חיוב בגינה מסופק השירות, עבור החודש הבא; (ב) תשלום בגין מנוי לקורסים לשנה ("קורס שנתי"), ייגבה במלואו עם ביצוע העסקה. (ג) תשלום בגין קורס מקוון (בזום) (להלן: "קורס מקוון בזום"), ייגבה במלואו עם ביצוע הרישום לקורס.   

 1. במסגרת השימוש שלך באתר ורכישת מוצרים ושירותים באמצעותו, אנו עשויים לצבור לזכותך "כוכבים". כוכבים אלו ישמשו אותך לקבלת הטבות שונות באתר, דוגמת הנחות ברכישת מוצרים ושירותים. אנו עשויים בכל עת להגביל את תוקף מימוש הכוכבים, להגביל את צבירתם, לשנות את תנאי ההטבות ואף להפסיק את תוכנית ההטבות.

 2. כל המחירים המוצגים באתר נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע״מ.

 1. מבנה האתר והתכנים הכלולים בו

  1. לצד המוצרים והשירותים המוצעים באתר, מוצג לנוחיותך מידע הכולל, בין היתר, את שם המוצר או השירות, מחירו, מאפייניו העיקריים, עלויותיו, תנאי המשלוח ועוד.

  2. כל התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. מאחר והתמונות מוצגות על גבי מסך, ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצרים בתמונה לבין מראה המוצרים במציאות. הבדלים כאמור, לא יהוו עילה לביטול העסקה או לטענה אחרת כנגד החברה, לרבות בשל פגם או אי התאמה. אנו רשאים לשנות או להחליף מעת לעת את המידע, התכנים והתמונות באתר.

  3. מפעם לפעם אנו עשויים לפרסם באתר מבצעים לקידום מכירות. אנו איננו מתחייבים כי ההצעות שיופיעו הן הזולות ביותר או המתאימות ביותר לצרכיך, ועל כן מומלץ כי תבדוק את התאמתן של ההצעות אליך ואף תערוך השוואת מחירים בטרם תבחר לרכוש מוצר בהסתמך על המידע המופיע באתר.

 2. תנאי המשלוח

  1. חלק מן המוצרים אותם אנו משווקים (שאינם מוצרים דיגיטליים או קורסים מקוונים) מוצעים באמצעות משלוח המוצר לכתובתך. עלות המשלוח ותנאיו יפורטו בפניך בעמודי המוצרים ובתהליך ההזמנה. אנו עשויים להציע משלוח ללא עלות, בכפוף לעמידת העסקה בתנאים מסוימים (דוגמת משלוח באזור מוגדר או רכישה בסכום מינימלי).

  2. ככלל, ולמעט אם נרשם במפורש אחרת בתהליך ההזמנה, מוצרים אשר נשלחים מישראל יסופקו בתוך עד 14 ימי עבודה, באמצעות שליח עד הבית. מוצרים אשר נשלחים מחו"ל (דוגמת כיסויי מגן לטלפונים סלולריים) יסופקו בתוך עד 21 ימי עבודה באמצעות דואר רשום.

  3. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק את ההזמנה בתוך פרקי זמן אלו. על אף האמור, ייתכנו עיכובים במסירת המשלוח, לעיתים מסיבות שאינן בשליטתנו.

  4. מאחר והמוצרים נשלחים באמצעות שילוח בינלאומי או באמצעות ספקי צד שלישי, שינוי כתובת המשלוח לאחר ביצוע ההזמנה אינו מתאפשר.

  5. במקרה בו לא יימסר המשלוח מסיבות התלויות בך, ויידרש לכך משלוח נוסף, נהיה רשאים לחייבך בעלות השליחות הנוספת, אף אם המשלוח הראשון ניתן לך ללא עלות.

 3. ביטול עסקה והפסקת התקשרות

  1. ככלל, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, "צרכן" כהגדרתו בחוק רשאי לבטל עסקת מכר מרחוק לרכישת נכס או שירות, מכל סיבה שהיא, בתוך 14 ימים ממועד ביצוע ההזמנה או מיום קבלת המוצר או מיום קבלת הפרטים הנדרשים על פי דין בנוגע לעסקה, לפי המאוחר מבניהם.

  2. זכות זו אינה חלה על טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

  3. בהתאם לאמור, זכות ביטול עסקה תהיה כדלקמן:

   1. מוצרים פיזיים (דוגמת חוברות לימוד פיזיות וכיסויי מגן לטלפון) – ביטול עסקה יתאפשר בתוך 14 יום ממועד ביצוע העסקה או מועד קבלת המוצר, לפי המאוחר, ובלבד שאם נרכשה חוברת לימוד, אריזתה טרם נפתחה.

   2. קורסים דיגיטליים (קורס חודשי/קורס שנתי) – ביטול עסקה יתאפשר בתוך 14 יום ממועד ביצוע העסקה, ובלבד שטרם בוצעה כניסה ראשונית לקורס או לתכנים הכלולים בו.

   3. קורס מקוון בזום – ביטול עסקה יתאפשר בתוך 14 ממועד ביצוע העסקה, בתנאי שביטול כאמור ייעשה לפחות שני עבודה קודם למועד פתיחת הקורס, ובכפוף לתשלום דמי ביטול כמפורט בסעיף 6.4 להלן. במקרה בו תבוטל העסקה בתקופה שלאחר המועד כאמור, ועד שבועיים לאחר תחילת הקורס, נבטל את חיובך בגין העסקה, בניכוי 30% ממחיר העסקה.

   4. מוצרים דיגיטליים (דוגמת חוברות לימוד, מדריכים ומוצרי עזר דיגיטליים) – לא יתאפשר ביטול עסקה מרגע השלמתה.

  4. במקרה בו הנך מעוניין בביטול עסקה שביצעת, תוכל לפנות אלינו בצירוף בקשתך לביטול העסקה ובציון שמך המלא ומספר ההזמנה שביצעת, באחת הדרכים הבאות: בדואר רשום לכתובת החברה; בדוא"ל: nicole@mykoreanil.com , או באינסטגרם @mykoreanil

  5. אם המוצר כבר נשלח אליך מאיתנו, יהיה עליך להשיבו אלינו על חשבונך ובתיאום מראש, כשהוא באריזתו המקורית, לכתובת החברה ברח' אלומה 6/6, נוף הגליל.

  6. במקרה בו בוטלה העסקה והשבת לנו את המוצר שנרכש (ככל שנרכש מוצר פיזי), נבטל את חיובך בגין העסקה, בניכוי בדמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, או סכום אחר שייקבע בחוק. דמי הביטול לא ייגבו ממך במקרה בו ביקשת לבטל את העסקה בגלל פגם במוצר או בגלל אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שמסרנו לך לגביו או בגלל אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך בחוזה. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכותנו לתבוע בגין כל נזק אשר נגרם במקרה של הרעה במצב המוצר שהוחזר לנו.

כמו כן, במקרה בו סופק לך שירות (דוגמת קורסים), נהיה רשאים לחייבך גם בגין התמורה היחסית בעד השירות עד מועד ביטול העסקה.

 1. ככל שהנך "צרכן" שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, הנך רשאי על פי החוק לבטל עסקת מכר מרחוק בתוך 4 חודשים ממועד עשיית העסקה או קבלת המוצר, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינך ובין העוסק.

 2. הפסקת שירותים: (א) קורס חודשי - במקרה בו הצטרפת למנוי לקורס חודשי, באפשרותך לבקש מאיתנו בכל עת להפסיק את מתן השירות, בדרכים המפורטות בסעיף 6.4 לעיל. במקרה של הפסקת השירות במהלך תקופת חיוב, נפסיק את חיוביך בגין השירות, ותוכל להמשיך ולבצע שימוש בשירות עד תום אותו החודש בו ביקשת לבטל את השירות; (ב) קורס שנתי – הפסקת שירות תתאפשר רק בתוך התקופה המפורטת בסעיף 6.3.2 לעיל. ביטול לאחר תקופה זו נתון לשיקול דעת החברה, ובכל מקרה יהא כרוך בתשלום החזר ההנחה אשר ניתנה ביחס לעלות הקורס החודשי.   

 1. הגנת הפרטיות

  1. אנו מקפידים לשמור על פרטיותך. על כן בחרנו להסביר לך איזה מידע נאסף או נשמר על ידינו בעת השימוש באתר ומה מטרתו, וכן להציג בפניך מספר דגשים וכלים אשר יסייעו לך לשמור על פרטיותך.

  2. מדיניות זו מתייחסת ל"מידע אישי", אשר הנו מידע על ענייניו הפרטיים של אדם מזוהה או שניתן לזיהוי באופן סביר, שהחוק מגן עליהם. מדיניות זו אינה חלה על נתונים שאינם נוגעים לענייניו הפרטיים של אדם מזוהה, ואינה חלה על תאגידים.

 2. המידע אותו אנו אוספים

  1. במסגרת השימוש באתר ושיווק המוצרים, אנו אוספים, מחזיקים ומעבדים פרטי מידע שונים לגבי לקוחותינו.  דוגמאות לגבי סוגי המידע אותם אנו אוספים או עשויים לאסוף:

   1. פרטים אישיים, פרטי זיהוי, התקשרות ונתונים אישיים – נתונים הכוללים לדוגמא: שם, מס' זהות, מיקום, סיסמאות, כתובת מגורים, מקום וכתובת עבודה, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, שפה, תמונות, כתובת IP, וסוג ציוד קצה או מערכת ההפעלה בה הנך מבצע שימוש באתר. כמו כן יתכן כי נאסוף מידע אודותיך כאשר תפנה לשירות הלקוחות שלנו (לרבות הקלטות טלפוניות ומידע המופק מהן).

   2. מידע פיננסי וכלכלי - לרבות פירוט חיובים, פרטי תשלום, פרטי כרטיס אשראי, מידע בקשר לתשלום/אי תשלום חשבונות, וכיו"ב.

   3. מידע פומבי ומידע שניתן לשימוש על פי דין, כגון: מידע ממאגרי מידע של המדינה, ממאגרי מידע של חברות שירותי נתוני אשראי, ומידע שפורסם באופן פומבי כגון באמצעי מדיה שונים, באינטרנט או ברשתות חברתיות וכיו"ב.

   4. מידע על העדפות – שפת דיבור, בחירה לגבי דיוור ושימוש במידע, תחומי עיסוק, וכיו"ב.

   5. מידע בנוגע לרכישת מוצרים - מידע זה עשוי לכלול בין היתר, פרטים בנוגע לרכישה ולהתעניינות במוצרים ובשירותים השונים שאנו מספקים, לרבות פרטי מוצרים ושירותים, פרטי חיוב, מועד הרכישה ופרטי משלוח.

 3. איסוף המידע

  1. אנו אוספים מידע ישירות מהלקוחות, מהרשת, מהשימושים, מציוד הקצה, ומצדדים שלישיים. כך למשל:

   1. מידע שהנך מספק לנו – אנו נאסוף את המידע שאתה מוסר על עצמך, בין השאר במועד רכישת מוצרים ושירותים ובמסגרת התעניינות להתקשרות כאמור, בפניות לשירות הלקוחות, בהשתתפות בפעילויות שיווקיות, במסגרת הצטרפותך לרשימת דיוור, ברישום והזנת תוכן לאזור האישי באתר, ובכל אמצעי אחר בו תבחר לספק לנו מידע.

   2. מידע שנאסף אוטומטית - כאשר אתה משתמש באתר האינטרנט שלנו, נאסף מידע אודותיך באופן אוטומטי על ידי מערכות החברה וצדדים שלישים המעורבים בהפעלת האתר. כמו כן, שיחות לשירות הלקוחות עשויות להיות מוקלטות.

   3. מידע שמתקבל מצדדים שלישיים – אנו עשויים לקבל מידע אודותיך מצדדים שלישיים כמו למשל: חברות אשראי, רשויות המדינה, ספקים, כל מקור חוקי המתיר מסירת מידע, מאגרי מידע חוקיים, מידע פומבי וכל מידע אחר שהסכמת להעבירו לחברה. בכפוף להגדרות הפרטיות שלך, אנו עשויים לקבל מידע שהעלית או שהועלה לגביך לאינטרנט ו/או לרשתות החברתיות, וכן לקבל מידע ממפעילי רשתות חברתיות בהן יש לך חשבון. אנו עשויים לעבד את המידע השמור במאגרי המידע שלנו.

   4. אנו נשמור את המידע למשך הזמן הדרוש על מנת לממש את מטרות השימוש במידע המפורטות במדיניות פרטיות זו או למשך פרק זמן שנדרש על פי דין, לפי המאוחר.

 4. השימוש במידע

  1. המידע אותו אנו אוספים משמש למגוון צרכים. בין היתר:

   1. כדי לספק לך ולאחרים שירותים ומוצרים, ולהתאים אותם לצרכי הלקוחות ולמאפייניהם (למשל בהתאם לדפוסי השימוש באתר או במוצרים שלנו);

   2. לצורך עריכת והפקת חשבוניות וגביית כספים בגין מוצרים ושירותים שסופקו לך על ידי החברה;

   3. לצורך תקשורת עם הלקוחות לצרכים שונים, ובכללם מתן שירות ללקוחותינו, שיווק ופרסום של מוצרים קיימים וחדשים, ויידוע הלקוחות בנושאים שונים, דוגמת מידע שאנו חייבים למסור על פי דין;

   4. לצורך ביצוע פעולות ניהול, בקרה ושיפור מערכות החברה, פיקוח ובקרה על היקף השימוש בשירותים השונים, שיפור השירותים והמוצרים, לשם מניעת הונאות ושימוש לרעה, קיום נהלים ומדיניות (כגון ביקורת ספרים, אבטחת מידע, חיובים וגביה), ומטרות משפטיות (כגון ציות לדרישות חוקיות ומסירת מידע לפי צווים שיפוטיים ושלטוניים).

 5. העברת מידע לקבלני משנה, רשויות וצדדים נוספים

  1. אנו עשויים להעביר את המידע אודותיך או חלק ממנו, לצדדים שלישיים (בארץ ובחו"ל), וזאת לשם מימוש מטרות המותרות לנו על פי דין. מידע יועבר לגורמים דוגמת אלו:

   1. קבלני משנה וספקים, שהמידע נדרש להם לצורך אספקת המוצרים שרכשת מאיתנו או שהסכמת לקבל מאיתנו (דוגמת לצורך הזמנת המוצר, ביצוע השליחות לאספקתו, לצורך הפקת חשבוניות, עיבוד מידע ופעולות שיווק, אחסון האתר בשרת, שירות לקוחות, סטטיסטיקה ומחקרים וכדומה).

   2. לאדם או גוף אחר אותו הסמכת לקבל מידע אודותיך.

   3. בכפוף להוראות הדין, החברה תהא רשאית להעביר את כל המידע שברשותה אודותיך לצד שלישי, וזאת במסגרת העברת או הסבת עסקיה (כולם או חלקם) לאותו צד שלישי או במסגרת ארגון מחדש, העברת פעילות במלואה או בחלקה, מיזוג, מיזמים משותפים ועסקאות אחרות בקשר לעסקיה של החברה (לרבות במסגרת משא ומתן לעסקאות שכאלו) ולצורך המשך אספקת השירותים, שירות לקוחות, מכר, גביה וכיוצ"ב על ידי הצד השלישי. במקרה כזה, אותו צד שלישי אשר יקבל את המידע יהיה כפוף למגבלות על השימוש במידע כפי שחלות על החברה וכמפורט במדיניות פרטיות זו.

   4. החברה תעביר מידע אודותיך לרשויות המדינה, או לכל אדם או גוף אחר כאשר העברת המידע מבוצעת על פי חובה או סמכות שבדין או בהתאם להוראת רשות מוסמכת, או מכוח צווים והחלטות שיפוטיות מתאימות ובמסגרת העברת מידע לחברות נתוני אשראי.

   5. החברה תעביר מידע אודותיך לצדדים שלישיים לצורך הגנה על אינטרסים לגיטימיים שלה (לדוגמה במסגרת הליכים משפטיים או הליכים לבירור מחלוקות שהחברה היא צד להם).

 6. פרסומות ודיוור

  1. במקרה בו נתת לנו את הסכמתך לכך והצטרפת לרשימת הדיוור שלנו, אנו נהיה רשאים לפנות אליך במגוון פניות ובמגוון אמצעי תקשורת, וזאת על בסיס הפרטים המזהים שמסרת לנו. הפניות מטעמנו עשויות להיות הצעות ומסרים פרסומיים שונים מטעמנו. כמו כן נהיה רשאים לפנות אליך בהודעות שירותיות שונות וכן הודעות שאנו מחויבים לשלוח על פי דין, וזאת אף אם לא הצטרפת לרשימת הדיוור.

  2. פניות כאמור יכול שיעשו בכל אמצעי תקשורת שהחברה תמצא לנכון, לרבות באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, טלפון נייח, טלפון נייד, מסרונים, הודעות מולטימדיה, הודעות אלקטרוניות, פקס, רשתות חברתיות, ואמצעי תקשורת נוספים.

  3. הנך רשאי לפנות אלינו בכל עת ולבקש כי לא נשלח אליך דברי פרסומת. לצורך כך ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו (באמצעות פרטי יצירת הקשר המופיעים מטה), או לפעול בהתאם לאפשרות ההסרה המופיעה בדיוור הפרסומי (דוגמת לחיצה על קישור ההסרה במסר האלקטרוני).

 7. שימוש בעוגיות (cookies) וטכנולוגיות איסוף מידע אוטומטי

  1. כדי לתת לך שירות מהיר ויעיל יותר, לזהותך בכניסה חוזרת לאתר האינטרנט, ולחסוך ממך, בין היתר, מילוי מחדש של פרטים אישיים שונים אותם מילאת בעבר, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה שנקראת עוגיות ("Cookies") שהן סימון פנימי ייחודי הנרשם בדפדפן של משתמש הקצה ובטכנולוגיות אחרות (להלן: "טכנולוגיות איסוף אוטומטי"). טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אינן תוכנת מחשב ואין להן יכולת לקרוא מידע אחר או לבצע פעולות כלשהן במחשב או בטלפון הנייד שלך. חלק מטכנולוגיות האיסוף האוטומטי יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי המכשיר או המחשב.

  2. טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לנטר את הפעילות שתבצע באתר האינטרנט ולשפר את חווית הגלישה והשירות ואת אבטחת המידע. בנוסף טכנולוגיות האיסוף האוטומטי משמשות אותנו בכדי לשפר פעולות שיווקיות באתר האינטרנט. למשל, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לאסוף ולאפיין נתונים שונים אודות הלקוחות ואודות אופן השימוש בשירותים המקוונים, פעולות שבוצעו בהם, העדפות שימוש, הפרסומות אליהן נחשפו, התאמת שירותים ומוצרים להעדפות או צרכים אישיים של המשתמש, והתאמה ומיקוד של פרסומות ושל תכנים שיווקיים בהתאם למידע ולנתונים הנאספים ומעובדים.

  3. לצורך כך, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אוספות ומעבירות מידע, לרבות על פעולותיך באתר, וכן מידע אודות המחשב (או הטלפון החכם) ממנו נעשית הגלישה. מידע זה כולל בין היתר, גרסת מערכת הפעלה, סוג דפדפן, כתובת IP, זמן שהות באתר או בדף כלשהו, מיקום, ועוד.

  4. החברה עשויה להתיר לחברות ולצדדים שלישיים לעשות שימוש באתר לצורך פרסום שירותיהן (להלן: "החברות המפרסמות"). פרסום התוכן על ידי החברות המפרסמות יכול שיעשה תוך שימוש טכנולוגיות איסוף אוטומטי. השימוש של החברות המפרסמות בטכנולוגיות איסוף אוטומטי כפוף למדיניות הפרטיות שלהן בלבד, ולא של החברה.

  5. אם אינך מעוניין לאפשר לנו לאסוף מידע אודותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיות האיסוף האוטומטי, עומדת בפניך אפשרות להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות הדפדפן ו/או מכשיר הקצה בו אתה משתמש. בנוסף תוכל למחוק את טכנולוגיות האיסוף האוטומטי במחשבך בכל רגע. עם זאת, ייתכן גם שנטרול טכנולוגיות האיסוף האוטומטי יגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר ו/או באתרי אינטרנט אחרים. שינוי הגדרות הדפדפן או המחשב כאמור הינו באחריותך בלבד.

 8. נושאים נוספים הנוגעים לפרטיותך

  1. המידע שנשמר על ידינו מאובטח באמצעות כלים מתאימים אשר נועדו על מנת לשמור על פרטיותך ולמנוע חדירה בלתי מורשית אל המידע (דוגמת Firewall, SSL ואמצעי הגנה והצפנה נוספים). יחד עם זאת, איננו יכולים להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבינו, אשר עשויים להביא לחשיפת מידע, שיבושים או הפרעות לשירות. אנו מתחייבים לעשות את מירב המאמצים להגן על האתר ומאגר המידע הממוחשב, אך מוסכם כי במקרה של חדירה, שיבוש, הפרה או חשיפת מידע, לא תהא לך כל טענה או תלונה כלפינו.

  2. אתה רשאי לעיין במידע (כהגדרתו בסעיף 7 לחוק הגנת הפרטיות) שאנו מחזיקים אודותיך. אם המידע שאנו מחזיקים אודותיך אינו נכון, מדויק או שלם, הנך רשאי לבקש כי נתקנו ואף לבקש כי נמחק אותו (למעט מידע אותו אנו מחויבים לשמור בהתאם לדין).

 9. האחריות שלנו

  1. השירות באתר מסופק כפי שהוא (AS IS). אנו נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשיפור המידע והתכנים באתר, ואולם לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו או מי מטעמנו הנוגעת למידע, מבנה האתר, התכנים המוצגים בו, יכולותיו ומגבלותיו.

  2. אנו לא נישא בכל דרך שהיא בחבות לכל נזק או הפסד הנובע במישרין או בעקיפין מעיכוב באספקת המוצרים או ממניעת הגעתם או מכל סיבה אחרת שמעבר לשליטתנו, לרבות פעולותיהם של צדדים שלישיים כלשהם.

  3. אנו לא נישא בחבות בכל מקרה שהוא להפסד או לנזק כלשהו, לרבות, אך לא רק, הפסד או נזק עקיף או תוצאתי, הנובעים משימוש במוצרים, מאובדן הנאה, הפסד רווחים או הכנסות וכיו"ב, בקשר לשימוש באתר ובמוצרים הנמכרים באמצעותו.

  4. ברכישה באתר, הנך מסכים כי גם ייקבע כי החברה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר נגרם לך במהלך או כתוצאה מהשימוש במוצר או בשירות, גובה הפיצוי לא יעלה על הסכום ששילמת לנו עבורו, וזאת ללא תלות בגובה הנזק.

  5. תכנים המועלים על ידי הגולשים אינם מסופקים או נערכים על ידינו, ואנו איננו אחראים לנכונותם וטיבם ואיננו אחראים לכל נזק ישיר או עקיף העלול להיגרם מהעלאתם או שימוש בהם. באם הנך צופה בתכני הגולשים, הנך מאשר כי ידוע לך שאתה עשוי להיות חשוף למידע שגוי, מטעה, פוגעני וכו' – ולא תהיה לך כל טענה נגדנו בגין כך.

  6. על אף שאנו עושים את מירב המאמצים לעשות זאת, איננו מתחייבים כי השירות באתר יינתן באופן רציף, ללא טעויות, הפרעות או הפסקות ולא תהיה לך כל טענה או דרישה לכל אי נוחות או נזק אשר עלול להיגרם מכך.

  7. אנו רשאים לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו, המוצרים והשירותים המוצעים בו וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו וזאת מבלי שיהיה צורך להודיע על כך מראש. לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו בגין ביצוע שינויים מעין אלו או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

 10. קניין רוחני

  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, סימני המסחר, הסודות המסחריים וארגון וסידור המידע שבו, הינם רכושה של החברה ובעליה בלבד, או של צדדים שלישיים שקיבלנו מהם רישיון שימוש כדין. זכויות אלה חלות, בין השאר, על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו, קוד המחשב של האתר, תכנים, טקסטים וקבצים הכלולים בו, עיצובים ומוצרים המוצגים באתר, וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לשדר, לבצע בפומבי, להעמיד לרשות הציבור, לתרגם או לעשות כל שימוש אחר בתכנים, במידע, בעיצובים או בשירותים הכלולים ו/או מוצעים באתר בלא קבלת רשות מפורשת מאיתנו מראש ובכתב.

 11. ההתחייבויות שלך בשימוש באתר

  1. השימוש באתר ורכישת מוצרים באמצעותו מהווה הצהרה ואישור לפיו הנך כשיר לבצע פעולות משפטיות ורכישות, ורשאי להתקשר עמנו לצורך הזמנת המוצרים המסופקים על ידנו.

  2. בעת שימוש באתר וביצוע רכישות, הנך מתבקש להימנע מן הפעולות הבאות:

   1. העתקה ושימוש בלתי מורשה בתכנים המצויים באתר.

   2. התחזות לכל אדם או ישות משפטית אחרת המשתמשים בשירותי האתר.

   3. העלאת ופרסום תכנים ו/או תגובות אשר פרסומם פוגע או נוגד את הוראות הדין (למשל, פרסום דברי דיבה או תועבה, ופרסום המפר זכויות של צד שלישי כלשהו, לרבות זכויות קניין רוחני וזכויות מוסריות). תוכן אשר תפרסם יהיה חשוף לעיני כל ועליך לקחת בחשבון עובדה זאת ולנהוג בהיגיון ובסבירות הנדרשים. כמו כן, ייתכן ויהיו גולשים אשר יבחרו להגיב על התוכן שפרסמת ועליך לדעת כי החברה לא תהא אחראית לתגובות כאמור. אתה מתחייב לשפות את החברה, בגין כל תביעה או דרישה שתוגש נגדה, בקשר לתוכן שהוזן על ידך או בשם המשתמש שלך לאתר.

   4. שימוש ברובוט, "תולעת" (worm), מנוע אחזור וחיפוש מידע, או כל כלי אוטומטי או ידני אחר אשר מתוכנן לאנדקס, אחזור ואיתור מידע, לרבות באמצעות כלי אשר מתוכנן לחשוף את מבנה מאגר הנתונים והקוד באתר. בכלל כך אינך רשאי לנסות לקבל גישה ללא הרשאה לאתר, לתכנים, לחשבונות של אחרים או למערכות מחשבים או רשתות המחוברות לאתר באמצעות "פריצה" (Hacking), "כריית סיסמאות" (Password Mining) או בכל אמצעי אחר.

   5. איסוף, שימוש, הורדה או העתקת רשימות של משתמשים או של מידע כלשהו לגבי משתמשים, או שימוש או מתן מידע כזה (תמורת תשלום או ללא תשלום) לאדם או ישות כלשהם.

   6. שינוי או העתקת כל אחד מחלקי הקוד המרכיבים את האתר.

   7. פגיעה בכל דרך שהיא בזכויות יוצרים, סימני מסחר, או כל זכות קניינית אחרת אשר מצויות באתר. בכלל כך פרסום של קבצים המכילים תמונות, צילומים או חומר אחר המוגן באמצעות חוקי קניין רוחני, פרטיות ופרסום.

במסגרת זו, אינך רשאי להעתיק, לשכפל, להפיץ או למכור תכנים כלשהם, דוגמת חוברות, מוצרי לימוד וכל מידע אחר, הנרכשים על ידך או מוצעים באתר.

 1. הפרעה בכל דרך למתן השירותים, לרבות הגבלה או מניעה של משתמש אחר משימוש באתר, למשל באמצעות שליחה או שידור של כל חומר המכיל כל סוג של וירוס מחשב או קוד זדוני, המתוכנן להרוס, להפריע, או להגביל את השימוש באתר.

 2. קישור והצעת קישורים לאתר, לרבות באמצעות קישורים עמוקים (Deep Links), למעט באמצעות קישורים לכתובת דף הבית. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין לקשר לתכנים במנותק מדפי האינטרנט בהם הם מופיעים (לדוגמא: אין לקשר במישרין לתמונה באתר).

 1. דרכי יצירת קשר

  1. בכל שאלה הצעה או בעיה הנוגעת לטיפול בהזמנתך ולשימוש באתר, הנך מוזמן לפנות אלינו באמצעות דוא"ל: nicole@mykoreanil.com או באמצעות עמוד האינסטגרם שלנו.

 2. שינוי תנאים

  1. אנו נהיה רשאים, בכל עת, לשנות את הוראות תנאי שימוש אלה ללא מתן כל הודעה מוקדמת על כך באתר. שינוי כאמור יכנס לתוקפו באופן מידי. לפיכך, מומלץ לעיין בתנאי השימוש בכל כניסה מחודשת לאתר על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בהוראותיו.

  2. אנו רשאים בכל עת להחליט על סגירת האתר, ועל שינוי, צמצום או הרחבת השירותים והמוצרים הכלולים בו.

 3. דין ושיפוט

  1. הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

 

גרסה 03 – ינואר 2023

bottom of page